Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

500 корисних боксів для воїнів

З нагоди Дня захисників і захисниць України вся ліцейна громада об'єдналася, щоб висловити свою підтримку та вдячність воїнам, які захищають територіальну цілісність і незалежність України. Один із прикладів цієї великої спільної ініціативи - передача більше ніж 500 корисних боксів зі смаколиками та необхідними речами для воїнів.

З вдячністю дарунки від юних ліцеїстів приймали військові 18-ї окремої бригади армійської авіації та інших підрозділів на Харківському, Донецькому, Запорізькому та Чернігівському напрямках.
Крім того, нас радісно зустріли поранені воїни у лікарні МВС та Полтавській обласній лікарні ім. М. Скліфосовського.

У боксах для воїнів були зібрані різні корисні предмети: засоби гігієни, смаколики, обереги, малюнки та листівки з побажаннями. Кожен бокс був заповнений найкращими побажаннями та сердечною підтримкою від доброчинців.

Нехай ця акція стане нагадуванням про важливість взаємопідтримки та пам'яті про тих, хто віддає своє життя заради миру і безпеки України.

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2024 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.