Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

Педагогічний колектив в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Ознайомилися з інноваційними, науково-освітніми, спортивними та культурними локаціями, ділилися досвідом, відчули неповторну атмосферу поєднання класичного та новітнього. Педагогічний колектив Ліцею №13 «Успіх» разом з директором Наталією Орловською провів виїзну педагогічну нараду в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Привітала учителів у стінах вищого навчального закладу директор Центру по роботі зі студентами та обдарованою молоддю Ольга Сень, проректор з наукової та міжнародної роботи, доктор технічних наук, професор Олена Степова. Педагогічний колектив Ліцею №13 «Успіх» активно співпрацює з університетом, долучаючись до його освітніх програм. До того ж значна кількість випускників нашого ліцею є студентами цього авторитетного вищого навчального закладу.
За круглим столом учителі обговорили плани подальшої співпраці, творчі проєкти, познайомилися з новітніми технологіями університету, які впроваджуються в освітній процес. Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» увійшов у топ-20 українських університетів у авторитетному міжнародному рейтингу університетів – QS World University Rankings: Europe 2024. Це перший в історії рейтинг, орієнтований виключно на європейські університети.
Національний університет сьогодні став потужним міжнародним авторитетним науковим й інноваційним центром – лідером на ринку освітніх послуг, у якому функціонує 8 структурних підрозділів, освітній процес забезпечують понад 400 викладачів, навчається понад 7 000 студентів, діє понад 100 освітні програми, успішно впроваджуються сучасні тренди і підходи до викладання.
Учителям 13-го Ліцею показали лабораторію кібербезпеки, обладнану новітнім устаткуванням, а також комп’ютерний навчальний центр, в якому студенти навчаються користуватися сучасним програмним забезпеченням для реалізації своїх проєктів. Крім того, педагоги Ліцею №13 «Успіх» мали можливість долучитися до роботи гуртка «Робототехніка», який займається конструюванням і моделюванням роботів. Заняття з робототехніки відбуваються у сучасній STEAM-лабораторія CyberRoboLab, обладнаній новими меблями, лептопами, мобільною дошкою і окремим столом для роботи з наборами деталей TETRIX.
У лабораторії створено інноваційний науково-освітній простір для проведення навчальних занять з робототехніки із використанням найсучасніших методів навчання. Сподобались педагогам і сучасні комп’ютерні локації - Apple iMac, HP, Lenovo, Asus, Dell, Siemens.
Гарні враження отримали учителі від перегляду потужного нафтогазового полігону, де моделюються процеси видобутку, транспортування та зберігання нафти і газу. Також освітяни ділилися набутим досвідом у мовних Центрах, лабораторії Психології, Фізичної реабілітації, дитячому садочку для співробітників і студентів. Відвідали центр сучасного мистецтва та культури.
Справила враження на освітян і надсучасна матеріально-технічна база університету. Адже упродовж декількох останніх років до університету залучено інвестиції від провідних міжнародних компаній. Молодь має унікальні можливості займатися 3D-моделюванням, робототехнікою, проводити наукові досліди, випробування, займатися спортом в найсучасніших лабораторіях і майданчиках, створювати власні стартапи і навіть успішно започаткувати власний бізнес.
Значна частина освітніх послуг і сервісів діджиталізована, а зміст освітніх програм швидко адаптується для формування професійних компетенцій у майбутніх фахівців для роботи із сучасними технологіями.
Обговорили педагоги ліцею та представники університету також спільну участь у соціально корисних проєктах та громадській діяльності. Зокрема, подальшу співпрацю щодо наукової роботи серед молоді та діяльності Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.
Загалом освітянська спільнота Ліцею №13 «Успіх» залишилася задоволеною продуктивним проведенням наради, обговоренням навчальної діяльності та ідеями щодо впровадження інноваційних технологій в освітній процес свого навчального закладу.

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2024 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.