Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

 

СЛАВА УКРАЇНІ 

Учні ліцею відвідали відкриття Центру української мови.

22 січня 2024 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка урочисто презентувати факультет української філології та журналістики, на який завітали учні 10-Б класу (класний керівник Мітченок Р.В). У День Соборності України було офіційно відкрито Центр української мови, який стане осередком наукових та культурних заходів. Прищеплення розуміння важливості української мови – головна мета Центру. Гості заходу насолодилися концертною програмою, відвідали виставку дитячих малюнків «Час, у якому ми живемо» та виставку художника Сергія Ярошенка. Кожен факультет представив свою програму. Учні мали змогу долучитися до різноманітних майстер-класів, тренінгів «Єдність – наша сила» та «Астролінгвістична подорож».
У 105-ту річницю проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНРПНПУ ім. В.Г. Короленка об’єднав вільних, незалежних однодумців, об’єднаних однією мрією – ПЕРЕМОГОЮ.

Про нас

Інноваційна діяльність Ліцей №13 "УСПІХ" спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.

Авторські права 2024 © Ліцей №13 "УСПІХ" Полтавської міської ради. Усі права захищені.