Меню

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Поштова скринька:

sch13poltava@gmail.com

Телефон: (0532)56-89-77

Адреса: Кучеренка 1/16

місто Полтава

 


 

Найкращі в усьому

            Навчальний рік ще тільки розпочався, а 6-Б на виховній годині вже прийняв рішення: «Будьмо першими в навчанні й у позакласної діяльності, як це було в минулому році!» Але ж діти розуміють, що 6 клас не 5 – програма тут складніша та й вимоги набагато більші.
           Два тижні пролетіли, як одна мить. Незважаючи на це, учні встигли відвідати обласну бібліотеку ім. І. Котляревського, узяти участь у конкурсі відеострічок «Моя Полтава – моє майбутнє» ( назва фільму « Машина часу»). Результати конкурсу незабаром будуть відомі. Іраїду Володимирівну, Світлану Євгеніївну та Надію Леонідівну сюжет стрічки вразив своєю оригінальністю й правдивістю (було знято кадетський корпус, завод ГРЛ, наша гімназія , 41 кабінет…).
Устиг 6-Б побувати й на екскурсії по Гоголівських місцях: Кочубеєві дуби, де Мазепа чекав на Мотрю, Миколаївська церква, Диканський краєзнавчий і , звичайно, музей М. В. Гоголя в селі Гоголево.
          Так минули для 6 Б перші навчальні тижні. Але ж попереду нові конкурси, пригоди. Тож щодня доводьмо, що бути першими – це важка праця, результати якої ми побачимо в травні на святі Останнього дзвоника.

 

View this photo set on Flickr

  • 1
  • 2

Як нас знайти!

Про нас

Інноваційна діяльність Полтавської гімназії №13 спрямована на формування творчої особистості учня на основі зростання професіоналізму вчителя у світлі застосування сучасних інноваційних технологій навчання.


Полтавська гімназія №13
36007, Полтава, вул. Кучеренка, 1/16
+38(0532) 568977
info@sch13.pl.ua

Авторські права 2019 © Полтавська гімназія №13. Усі права захищені.